Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc nyelvvizsga online...

Telc nyelvvizsga online jelentkezés után mikor értesítenek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Jelentkeztem a Telc.hu-n online angol középfokúra, július 12. volt a határidő, én még aznap jelentkeztem délután. A pénzt utaltam rögtön, ahogy kérték a közleményekbe beírattam a regisztrációs kódot és a nevemet. Azonban azóta semmi visszajelzést nem kaptam. Néztem az e-maileket de még a SPAM mappába sem került, szóval egyáltalán nem is küldtek. Titeket mikor értesítettek?? Kezdek aggódni, hiszen 29 ezer forint nem kis összeg...


2011. júl. 16. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is a határidőnapján jelentkeztem július 12-én, de a Telc ügyfélszolgálaton (Bródy Sándor utca), de még nem küldtek semmit emailen. Úgyhogy nyugi.
2011. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a jelentkezési határidő letelte utáni egy héten belül kell, h értesítsenek. Ajánlom a vizsgaszabályzatot figyelmedbe!
2011. júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kösz
2018. szept. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd ha jóvá lett írva
2018. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!