Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Meg szeretnék tanulni angolul,...

Meg szeretnék tanulni angolul, melyik a legjobb nyelviskola?

Figyelt kérdés

Németet tanulok az iskolában (már 9 éve). 11-ben felvehetek egy idegen nyelvet, és azt tanulnánk 2 évig. De az annyira nem jó, mert egyik ismerősöm se tudott megtanulni. Ezért gondoltam, hogy elmennék egy ilyen tanfolyamra. Mennyi idő alatt lehet megtanulni a középszintet? Jók az ilyen nyelvtanfolyamok?

Mennyibe kerülne kb. hogy a középszintig eljussak?


2011. júl. 18. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon óvatosan kell nyelviskolát választani, mert sok a kókler.

A Villám angolt, a Relaxa-t és hasonló módszereket én a helyedben hagynám.

Pesti vagy?Akkor sok jó nyelviskola közül választhatsz és csak olyanba menj ahol előtte megnézhetsz egy próbaórát, annak alapján eldöntöd, hogy bejön-e vagy nem.

Azért írom ezt mert mindenkinek más módszer a jó.

Ami drágább nem feltétlenül jobb is, szóval csak óvatosan.

Az angol nem nehéz nyelv, inkább a hallás utáni szövegértésen és a szókincs hiányán szoktak elbukni az emberek.

Ha intenzíven tanulsz egy középfokú akár fél év alattg meglehet, de ahhoz, hogy igazán kommunikációképes legyen a nyelvtudásod simán kell egy év intenzív tanulással.

2011. júl. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 (L) Bella (L) ***** válasza:

a magántanár a legjobb.

én budapesti vagyok és a nyelviskolákkal nagyon negatív a tapasztalatom. (london stúdió pl. katasztrófa)

de szerintem attól is függ, hogy kifogsz-e egy jó tanárt.

sok sikert:)

2011. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Soter Nyelviskola a legjobb. 20 éves képzési múlttal rendelkeznek, a Blahánál vannak, akkreditált az intézményük is, nemcsak a programok, amik így áfamentesek.

[link]

2012. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!