Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miből áll egy középfokú angol...

Miből áll egy középfokú angol nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

8 évig tanultam angolt, 3 évig németet ..

Általánosba 2..3 voltam angolból, de sose tanultam rá.

Most kezdtem el szavakat tanulni, sokat ismerek és könnyen tanulom. Augusztustól tamfolyamra fogok járni, 6 alkalom 3 hétig egy nap 5 óra hossza lesz. A nyelvtan részére nem emlékszem, szerintetek sikerülni fog? szeptemberbe már vizsga.


2011. júl. 20. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

úgy tűnik a magyar nyelvtanra sem emlékszel

mindegy

sztem ez kevés, de attól függ milyen könnyen tanulod..

2011. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kérdésekből áll.
2011. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
persze hogy fog sikerülni, csak tanulj rendesen :)
2011. júl. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Anyomika válasza:
79%
Mivel értelmes választ még nem kaptál segítek. 2 részből áll a nyelvvizsga egy írásbeli és egy szóbeli részből. Az írásbeli részen lesznek angol magyar magyar angol fordítások nyelvtani tesztek levelet kell írnod és szöveget elemezned. A szóbeliben lesz labor és élőnyelv. Ott be kell mutatkozni beszélgetni képet leírni és szituációt eljátszani. Remélem segítettem kérem a zöld kezet. :)
2011. júl. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!