Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit gondoltok a Kezdők X...

Mit gondoltok a Kezdők X Nyelvkönyve c. sorozatról?

Figyelt kérdés

pl Kezdők Finn Nyelvkönyve

Kezdők Cseh Nyelvkönyve


stb stb. tehát ez a sorozat :

[link]


Mit lehet tudni róla? Én néhol hallottam hogy nem érdemes megvenni mert nagyon sok bent a nyelvtani hiba meg stb. Van oylan akinek van 1 ilyenje akármilyen nyelvbe? Mi van benne? Tényleg nem érdemes megvenni?


Tehát egyszerűen : mit érdemes róla tudni?



(mert nyelvet akarok tanulni de csak ezt a könyvet találtam hozzá, látatlanba meg nem veszem meg:D)


2011. júl. 22. 08:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen nyelvet akarsz tanulni?
2011. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem ez a könyvsorozat gyerekeknek jó szókincsfejlesztésre, de nyelvtant nem fogsz belőle tanulni, azt csak nagyon minimálisan foglalják össze.
2011. júl. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én kikölcsönöztem könyvtárból az olaszt, de tényleg inkább csak gyerekeknek van.
2011. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gyerekeknek való könyvecske, de pl. arra tökéletesen alkalmas, hogy körképet adjon arról a szókincsről, ami egy alapfokú vizsgához kell.
2011. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

És nem tartalmaz nyelvtani hibákat? Akkor látom nyelvtant nemigen tudok belőle tanulni :S


Amúgy lett nyelven szeretnék tanulni.

2011. júl. 22. 17:03
 6/14 A kérdező kommentje:

vagy bolgár. de inkább bolgár mert voltunk Bulgáriában nyaralni és nagyon megteccett.


De bolgár nyelvkönyvet nem találtam sehol.

2011. júl. 25. 11:16
 7/14 anonim ***** válasza:

Én autodidakta módon tanulok nyelveket, ez a módszerem:


1. Valamilyen weboldalról megtanulom a nyelvtant, ha nem latin betűs az írásuk, akkor a betűket is (bolgárhoz ezt találtam: [link]


2. Rengeteg szöveget olvasok az adott nyelven, hogy jobban rögzüljön. Tök mindegy, mit, híreket, cikkeket, blogokat stb.


3. Szerzek ismerősöket az adott országból (ezen az oldalon keresztül: [link] és webkamerán keresztül beszélgetek velük az anyanyelvükön, így átviszem az egészet gyakorlatba.

Ez az oldal is nagyon hasznos: [link] Itt blogot vezethetsz idegen nyelven, és mások, akiknek ez az anyanyelvük kijavítják a hibáidat.


Ha tényleg lelkiismeretesen csinálod és jó embereket fogsz ki, 8-10 hónap alatt el lehet jutni kb. középszintre egy nyelvből.

2011. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Elnézést, itt az első link helyesen: [link]

A zárójel miatt az előző kommentemben nem működik.

2011. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket! :D
2011. júl. 25. 11:40
 10/14 A kérdező kommentje:
Amúgy kár h az első linknél nincs meg az összes lecke :\
2011. júl. 25. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!