Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi kell ahhoz, hogy felvételt...

Mi kell ahhoz, hogy felvételt nyerjek egy svéd egyetemre?

Figyelt kérdés
Most megyek 12.-be, érettségi után szeretnék Svédországba költözni, egyetemre járni, dolgozni, egyszóval letelepedni. Angolul és németül beszélek, svédül egyenlőre nem de mielőtt kimegyek mindenképpen szeretnék elvégezni legalább egy nyelvtanfolyamot. gondoltam rá, hogy érettségi után egy évet kimegyek au pair-nek, vagy csak simán dolgozni, megtanulni a nyelvet, stb. svédországban van angol nyelvű egyetem? egy svéd nyelvűre milyen típusú nyelvvizsgára van szükségem ahhoz, hogy felvegyenek?
2011. júl. 24. 02:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
foggalmam nincs a kerdes tobbi reszerol, de azt tudom hogy van angol nyelvu egyetem vagy valami ott. jo lenne ha ezt bevezetnek mindenhol..
2011. júl. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon is vannak angol meg német nyelvű egyetemi képzések.
2011. júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen de peldaul Fizika szakon nincsen
2011. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tudjátok esetleg, hogy melyik egyetemeken van angol nyelvű oktatás? svédül nem tudok (még) , és angolul meg nem mindenhol találom meg azt, amit szeretnék..
2011. júl. 24. 21:20
 5/5 A kérdező kommentje:
ja és még, ha angol nyelvű oktatásra megyek, mi szükséges oda? úgy értem, milyen típusú nyelvvizsga ?
2011. júl. 24. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!