Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » S. O. s! Valaki le tudná...

S. O. s! Valaki le tudná nekem írni angolul, hogy mit beszélnek benne pontosan? (fontos, link bővebben)

2011. júl. 24. 12:39
 1/6 anonim válasza:
Elég sokmindenről, de nem fogják lefordítani neked.
2011. júl. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Az emberek azt gondolják, h Madonna rossz színésznő. Ezért ő nem hibáztatja a népet, mert úgy gondolja, nem ő a rossz színésznő, hanem a filmek voltak pocsékak, amikben játszott. Mind ezzel együtt úgy érzi, nagy nyomás nehezedik rá. Az Evita azért jó, mert musical és ezért az emberek képesek lesznek könnyebben elfogadni Madonnát a szerepében, mert az egész a zenéről szól. Amikor a riporter a karakterről kérdezi, ő kétségbeesettnek, meg nem értettnek és nagylelkűnek írja le. Könnyen egyesülni tud a karakterrel, mert őt is bántották az életben.

Amikor elkezdené mondani, h Evita karakterét vizsgálta, a riporter rátereli a szót, h ő miért érzi, h bántották az életben. Az édesanyját nagyon fiatalon vesztette el, és ez nagyban meghatározta élete további döntéseit. Hatalmas éhség, üresség maradt benne és így kellett felnőnie. Félt bármit is szeretni. Lehet, h ezért reagál néhány dolgot túl, ezért túlérzékeny (itt rákérdez, h a riporternek élnek-e a szülei és gyakran hívja-e őket). Sok helyzetben ideges és azt kívánja, bárcsak lenne édesanyja, akit ilyen esetekben felhívhatna. De nincs.

Ezeket a helyzeteket maga oldja meg? - Igen.

Nincs valaki, aki közel áll hozzá? - Persze, hihetetlen barátaim vannak.

Van olyan hely, amit biztonságosnak tart? - Nagyon jó kérdés. Nem igazán... Najó, ez mégse igaz. Van egy testvérem, annak egy férje és egy fia, ők Los Angelesben laknak. A testvérem az édesanyjám személyiségét örökölte. Amikor nagyon el vagyok keseredve, hozzá rohanok, mert nála megvan a melegség, a család; bármikor elmehetek hozzá és dínós filmeket nézhetek a fiával a kanapén fekve és ilyenkor biztonságban érzem magam.

Ha visszatekint az életébe, volt olyan szerelem, aki meghatározó volt? - Természetesen, Sean.

Senki se érhet a nyomába? - Nem.

Érhet valaki a nyomába? - Miért ne?

Nem tudom. Néha az emberek elzárkóznak. - Nem, én abszolút nem zárkózom el. Hihetetlenül romantikus vagyok.


[bocsi, NJ-ben 11 óra van, majd folytatom ;]

2011. júl. 29. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem angolul kérte?
2011. júl. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak angolul kértem,nem is gondoltam smikor se,hogy valaki magyarul vestődik nekem ezzel.:)

Csak angolul kéne leírni,utána én le tudom fordítani,csak így nem hallom jól.:S

2011. júl. 30. 01:17
 5/6 A kérdező kommentje:

elírtam:semikor

Egyébként köszönöm annak,aki nagyjából leírta magyarul az egyik részét.:)

2011. júl. 30. 01:17
 6/6 anonim válasza:

:D Jah, tényleg :D


bocs, benne vagyok a lendületben :)

Szívesen! ;)

2011. júl. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!