Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nincs olcsóbb nyelvvizsga?

Nincs olcsóbb nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Néztem a nyelvvizsga árakat és meg kell mondjam engem kiver a víz, hogy 20.000 Ft egy alapfokú nyelvvizsga. Mivel nem vet fel a pénz és a szüleimnek így is kb. 40.000 az iskoláztatási költésgem és a felkészítőimre amiket csak épphogy ki tudnak perkálni. Valaki tud olcsóbb nyelvvizsgát?
2011. júl. 24. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Kötelező valahová az alapfokú? Ha nem, hagyj ki egy lépést és spórolj a középfokra, azzal már érsz is valamit.
2011. júl. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de alapfokút szerintem nem éri meg letenni. Semmire nem mész vele fiatalon. Az első amivel próbálkozz az a középfokú. Ahhoz már kell kisebb tudás is, ami miatt azért elfogadják jobban és több helyen, illetve továbbtanulásnál is pontokat jelent.
2011. júl. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Általános iskolás vagyok és gimnáziumi felvételimhez szeretném, számít valamit az alapfokú? Mert Nyelvi előkészítőre szeretnék menni.
2011. júl. 24. 17:59
 4/7 anonim ***** válasza:
csinálj emelet érettségit nyelvből az ingyenes és ha eléred asszem 60% ( de ez nem biztos ) akkor megvan a nyelvvizsga! :) ingyeeen:)
2011. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem számít tudtommal semmit, a nyelvi előkészítő lényege meg pont az, hogy a nulláról kezditek viszont emelt óraszámban. Amúgy az emelt érettségire való felkészülés tényleg jobb lenne. Érettségi ingyenes, emelet szintű nyelv érettségi egyenértékű egy középfokú nyelvvizsgával ha legalább 60%-ot elérsz. Erre lesz 5 éved, hogy megcsináld, de előbb is próbálkozhatsz, és utána még javíthatsz is. Az alapfokút felejtsd el, amúgy is szerintem vicc.
2011. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj alapfokút. Ha felvesznek, akkor lesz egy szintfelmérő, és az alapján raknak csoportokba. Nem a papír számít, hanem a tudás.
2011. júl. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
teljesen felesleges alapfokút csinálni,nem mész vele semmire,inkább majd menj 1-2 év múlva középfokra,és az jó lesz a felvételihez,diplomához is :) :)
2011. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!