Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Fordító kiegészítő M. Firefoxh...

Fordító kiegészítő M. Firefoxhoz? Ha kijelölök egy angol szavat, jobbklikk, és megtudom nézni a jelentését?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire érthető. Tehát adott egy angol szó, és nem értem a jelentését. Mivel a translate.google.com betöltése minden alkalommal kicsit időigényesebb meg kényelmetlenebb, nincs olyan kiegészítő ami rögtön lefordítja az adott szót ha kijelölöm? :) Remélem érthető :S Csak hogy könnyebben mennyen a szókincs bővítés. Köszi!
2011. júl. 27. 03:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Van hozzá sztaki kiegészítő:

[link]

Bár ez nem a jobb gombos megoldás, de nekem olyanom van/volt, nem tudom azt honnan szereztem.


Meg szerintem a google-nak is van jobb gombos megoldása.

2011. júl. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!