Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lenne kedved beszélgetni...

Lenne kedved beszélgetni velem németül msn-en?

Figyelt kérdés
az írjon aki tényleg nagyon jól tudja a nyelvet mert közbe kérdeznék is tőle:)
2011. júl. 27. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen szinten beszéled? Nekem felsőfokúm van, de megkopott már a tudásom egy kicsit.
2011. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
így nehéz elmondani hogy milyen szinten beszélek, középszinten érettségiztem belőle, most nyáron ráfeküdtem nagyon mert továbbiakban szükségem lesz a németre, folyamatosan német tv-ket nézek, hangoskönyveket hallgatok de emellett jólenne ha valakivel el tudnék beszélgetni is és közbe magyarázna egy két dolgot mi miért van és miközben bezsélünk engem is kijavítani
2011. júl. 27. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Van egy német ismerősöm, akivel szoktam msnezni és engem is kijavítgatott ha valamit rosszul írtam, lehet, hogy szívesen beszélne Veled, csak nem tudom, hogy ő a nyelvtani részét mennyire tudná elmagyarázni...
2011. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hy, mindenesetre privibe megírhatod a címét szívesen elbeszélgetek vele is nem baj ha több van:)
2011. júl. 27. 20:02
 5/7 A kérdező kommentje:
még írhatnak mások
2011. júl. 27. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Írtam neked privátot. Ha tudok szívesen segítek, középfokú nyelvvizsgám van és voltam 1,5 évig Németországban. De nem ígérem, hogy minden nyelvtani kérdésedre tudni fogom a választ :)
2011. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"jávoll" :)


ha gondolod. én felsöre készülök. nyelvtanban vagyok a legerösebb:)

2011. júl. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!