Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középfokú megvan, de...

Angol középfokú megvan, de már több éve ezen a szinten vagyok. Honnan tudnék gyorsan sok szót megtanulni?

Figyelt kérdés

filmekből, könyvekből szótárazzak? az nem lassú?

nincs ilyen SZÓSZEDET ami középfok szinten levőknek van?


2011. júl. 28. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szinte bármilyen szószedet jó, amiben olyan szavak vannak, amiket nem ismersz.
2011. júl. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem mondod? :D

de hol találok ilyeneket??

2011. júl. 28. 21:18
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem ilyen "VEGYES" kéne, amin nem alszok be
2011. júl. 28. 21:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Keress rá a neten.


Ha nem találsz olyat, ami tetszik, csinálj magadnak. Fogsz egy jó sorozatot, beállítod angol feliratúra, és amelyik szót nem ismered, kiírod. Vagy ugyanezt megcsinálhatod könyvvel is. Kimásolhatsz pl. minden szóhoz egy-egy példamondatot, ahogyan elhangzik a sorozatban vagy a könyvben, hogy könnyebben megjegyezd.

2011. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem valami felsőfokú szóbelis angol könyvből.. vagy mintha lenne az 1000 kérdés- 1000 válasz című könyvnek egy felsőfokús változata is? (de lehet hogy ez németből van)
2011. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

ha ez túl húzós lenne, megvan ugyanennek az intermediate verziója is

[link]

a nyelvtani szekciója is kiváló, nemcsak a vocab...

2011. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2011. júl. 29. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!