Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek Dohár...

Flora08 kérdése:

Mi a véleményetek Dohár Péter: Kis angol nyelvtan című könyvéről?

Figyelt kérdés
Angol B2 írásbelire készülök. Ha valaki használta/használja a felkészüléshez, kérem írja meg a véleményét.
2011. júl. 29. 18:27
 1/7 anonim válasza:
Nekem sokat segített. Tartalmas, alapos. Csak ajánlani tudom.
2011. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az angoltanulás nyelvtani Bibliája :)
2011. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző kettővel :) közép-és emeltszintű érettségire is sikeresen készültem fel, ebből a könyvből :)
2011. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én ebből és a szalai angol: igeidők könyvből készültem. Ebben a kettőben minden benne van ami kell középfokra.. én nagyon megszerettem. nagyon jól összevan szedve benne minden, olyan is van benne ami más könyvekben nincs.. én ezt venném meg megint ha elveszne a mostani
2011. júl. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat!:)
2011. júl. 30. 19:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is max pontos könyv! De az előzően megfogalmazott Biblia kifejezés is tökéletesen illik rá. Én B2 nyelvvizsgára készültem belőle, sikeresen felvilágosított olyan pontokon ami sötét volt előtte számomra. Ja, és a nyelvvizsgám meglett persze :)
2016. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A maga nemében a legjobb. 5 stars!
2016. márc. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!