Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehet valahol albánt tanulni?

Lehet valahol albánt tanulni?

Figyelt kérdés
Ha igen,hol?nem Pest környéki vagyok,szóval akár egy netes tanfolyam is jól jönne.illetve ha győr környékén van...köszönöm előre is!:)
2011. júl. 30. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem is erdekelne, hogy kozvetito nyelv nelkul hogyan lehet. Szerintem sehogy. Egy darab elavult magyarnyelvu, de elavult konyv van(regebben kerestem), tehat kidolgozott nincs. Angolul sem olyan nagy a boseg, de van. Albaniaban elo angolt tanito nyelvtanart lenne erdemes keresni,(Amerikaban sokan elnek, de egy albaniai alban kevesebbet keres) aki hajlando skypeon oktatni. Persze angol kell tudni es igy mar nem egyszeru. De angol utan barmilyen nyelv nagy kincs! Barmilyen hihetetlen en New Yorkban szeretnem elkezdeni, van alban ismerosom, de nem nagyon tud tanitani, legfeljebb gyakorolni velem. Szoval igy sem talalni
2011. aug. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, közvetítőnyelv nélkül szinte esélytelen. Nekem is más nyelveken vannak albán könyveim, vagy egynyelvűek. Ami nagyon jó mondjuk, én szeretem, de valakinek úgy nehezebb.
2011. aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen nekem nehezebb, ha nem anyanyelvemen tanulok. Ugyanakkor szenencsere az alban nyelv nem sorolhato egyik nyelvcsoportba se egyértelmuen, ahogy a magyar nyelv sem. Hiaba indoeuropai, ezen belul egyedi, igy kiter szerencsere az egyedi dolgokra. Melyik konyv a legjobb?
2011. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha valakit érdekel az albán nyelv, keressen privátban bátran!


Üdv, Gábor

2012. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!