Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Rosetta Stone-ról vannak...

Rosetta Stone-ról vannak tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Angolt tanulnék kezdő szintről. Mellé vennék English Grammar és Vocabulary in Use-t. Így eljuthatok középfokra?
2011. júl. 30. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ákos, nem te vagy az? XD (Csak mert éppen egy ilyen nevű ismerősöm is éppen ezt tervezi, így nagyon érdekes az egybeesés.)


Én magam épp ma próbáltam ki a Rosetta Stone 3-at, már amennyire a limitált verzió (mert még az aktiváló kódot keresem a nyelvifájlokhoz...) engedi. Nekem nagyon tetszik. Mind a 4 készséget fejleszti, gyakoroltatja, így otthoni tanuláshoz nagyon jó lehet...

2011. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak ezzel a nulláról nem lehet megtanulni. Én a spanyol 1-et már végig csináltam vele. A szavakat és gyakran használt kifejezéseket jól belevési az agyadba, de a nyelvtant nem magyarázza el. Ha van már egy megfelelő alapod, akkor el tudod vele mélyíteni a már megtanultakat.
2011. júl. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

már voltam egy tanfolyamon (angol kezdő) és ott én voltam a legjobb, 97%os lett a zárótesztem. szóval egy pici alapom van. ja a headway elementary első 7fejezetét vettük át.


de írtam, hogy nem csak ezt használnám,hanem az english grammar és vocabulary in use-t. vagy egy középfokhoz ez is kevés?


ja és nem ákos vagyok:D

2011. júl. 31. 09:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia nem Ákos! :)


Az első válaszadó vagyok ismét. Szerintem jó lesz így kezdésnek, mert az a program mind a négy készséget fejleszti, és te még kiegészíted a másik két könyvvel...


Egyébként te netről töltöd le a programot, fájlokat?

Mert én most az aktiváló kód után nyomozok...csak másik nyelvből. :)

2011. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
torrentoldalról szedem le. de a könyv amúgy mire jó?:D mert nem sok hasznát látom...
2011. júl. 31. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!