Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kérdezni szeretném, hogy...

Kuplung33 kérdése:

Kérdezni szeretném, hogy angolul, hogy kell azt írni, hogy viszlát fiatalság?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Goodbye youth!
2011. júl. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Good-bye youth!

Bár valahogy olyan csikorgós ez így nekem, de így mondanám.

2011. júl. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
egy ismerősöm ezt tetováltatta a hátára:the good bie young!mondtam neki ez gáz így!már a bie-kapásból-!!!szerinte így kell írni!:)))))))))
2011. júl. 31. 09:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Tényleg? :D Höhöhö, ez jó :D "The good bie young" <- egyik része sem jó. Nem kell "the", az "goodbye", egybe, és "youth", nem "young". Ha látnám eredetibe, biztos tetszene :D
2011. júl. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülye volt akkor az ismerősöd, 1-2 hsz.-é a jó.
2011. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek...akkor majd jót szórakoznak a hátán :))))))))))
2011. júl. 31. 11:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azt akarta iratni, hogy "viszlat fiatalsag" hanem, hogy "a jo hal meg fiatalon." The good die young.
2011. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

amúgy Farewell-t mondanak ilyenkor, nem goodbie-t (sajna a fiatalság nem jön vissza...

szóval Farewell Youth lenne... (matt walters, jó kis zene:D)


hát ez a the good bie... ilyen jót már rég nevettem!!! Na meg az is nagy szám lehet, aki ezt így felvarrta...

2011. júl. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!