Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga felmentés kérelmén...

Nyelvvizsga felmentés kérelmének mik a folyamatai?

Figyelt kérdés
Ha valami pszichés vagy idegrendszeri bajom van. Utóbbival diagnosztizálva is vagyok 25 éve.
2011. aug. 3. 22:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért pszichikailag alkalmatlan vagy a nyelvtanulásra?
2011. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
szorongok,görcsölök,félek,koncentrálni nem tudok elsősorban ilyenre gondoltam
2011. aug. 3. 23:35
 3/16 anonim ***** válasza:

Aha, értem. És ez csak az nyelvtanulásnál jön elő igaz? Semmi másnál nem.

Elég átlátszó már ne is haragudj...


Én is szorongok-görcsölök-izgulok, hogy nem kapok diplomát ha nincs nyelvvizsgám, ezért inkább tanulok, és nem megpróbálom felmenttetni magam hülye indokokkal...

2011. aug. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem,ezek sem csak a nyelvvizsgánál jönnek elő,hanem (szinte )állandóan bármilyen helyzetben.
2011. aug. 4. 08:40
 5/16 A kérdező kommentje:
3-4 sikertelenem van,pedig szorgalmasan tanultam rá.
2011. aug. 4. 08:43
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

Attól hogy 3x nem sikerül a vizsga még nem kell különböző betegségeket szimulálni.

Nekem is 4x nem sikerült, 5. alkalomra lett meg. Mégsem adtam elő hogy nem tudok tanulni és pszichikai problémáim vannak...

2011. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Először is írtam van idegrendszeri problémám már 25 éve. Másrészt az eddig tárgyal pszichikai problémáim is már régóta fennállnak (óvodás-iskolás korom óta) és nem javulnak (megkockáztatom,hogy negatív irányba változik az évek során).Olyan általános dolgoktól félek amelyek mellesleg neked vagy másnak természetes (20 -huszonvalahány van),nagyon megnehezíti az életemet.
2011. aug. 4. 17:53
 8/16 A kérdező kommentje:
Szóval nem a hányszor nem sikerült miatt önmagában.
2011. aug. 4. 18:02
 9/16 anonim ***** válasza:
Az első lépés, hogy felkeresel egy igazságügyi orvosszakértőt, ő megvizsgál, leírja a véleményét. Én úgy tudom, hogy az egyetem ennek az igazolásnak a fényében adhat felmentést.
2011. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ha egyetemről van szó, és nem tudsz lenyelvvizsgázni, akkor az államvizsga hogy lesz meg? Az sokkal parásabb.
2011. aug. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!