Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Le fordítaná nekem valaki a...

Le fordítaná nekem valaki a következő videó szövegét?

Figyelt kérdés

Körülbelül is jó! Fontos!Köszönöm!


http://www.youtube.com/watch?v=mqq3VnPCvZ8


2011. aug. 4. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, kb arról szól hogy az a betét arra jó, hogy megtarsa a baba fejét, hogy ne boruljon oldalra, és biztos ülést nyújson a babának. Mostható, és nem csak autósülésbe, de hintába is és a kengurúba is stb. Ki is lehet fordítani, két szín van a világos és a sötét. Kb ennyi a lényeg.
2011. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Helló, Erica vagyok a babyessential.com-tól és az imént épp a Britich Boulevard kocsiülésről ejtettem szót. Ha érdekli Önt, megtalálhatja az ismertetőt honlapunkon az Autóülés bekezdés alatt.

De amiért itt van most egy; úgy vélem, érdemes beszélnem egyik ténylegesen kedvenc termékemről, a Kiddopotamus Snuzzlerről, ami ez az itt látható fehér rész.

Nos, ez a termék megnyerte a 2005-ös terhességi magazin vevőkalauz díjat (na jó, ez idiótán hangzik, inkább nem fordítom), továbbá a 2003-as I-parenting hot products díjat, szóval jó termék.

Alapvetően mi is ez: ha látott már gyereket oldalra hajtott fejjel, tudja, hogy nem valami vigasztaló látvány. Ez kiküszöböli eme problémát azzal, hogy

testreszabott, megfelelő fejtámaszt biztosít újszülöttjének vagy kisgyermekének ezzel a fejkörüli béléssel, és amint láthatja, ez a fejrész könnyedén eltávolítható, illetve beállítható. Szóval csak megfelelően be kell tépőzáraznia és a gyermekének máris testreszabott fejalátámasztást nyújt.

Szó szerint bármi lehet, amit csak el tud képzelni, lehet akár ilyen kocsiülés, etetőszék, hinta, ülőke, vagy babakocsi. És tudom, aggódik amiatt, hogyha beleteszi az ülésbe, vajon kockáztatja-e a biztonságát. Abszolút nem, a terméket tesztelték és eleget tesz a szövetségi törvényeknek.

Nos, a jó része a dolgoknak, hogy csak egyet kell megvásárolnia a két termék közül és ennek oka az, hogy könnyen áthelyezhető. Mondjuk, itt van az ülésben, én pedig ott vagyok, ahol lenni szeretnék.

Ki akarom venni és bele akarom tenni a babakocsiba. Csak annyit kell csinálnom, hogy kikapcsolom, kiveszem és oda helyezem, ahová akarom. Nos, ha vissza akarom rakni, ugyanaz a helyzet, visszahelyezem és kb. tíz másodperc múlva már indulhatok is. A másik dolog, amit meg kellett volna említenem, amikor a kezemben volt, hogy megfordítható. Most épp a fehér oldala van fölül, de a szürke is lehetne.

Tehát összegezzük: ez a Kiddopotamus Snuzzler, igazán megengedhetjük magunknak és egy is elég, mert mosható mosógéppel és áthelyezhető. Ez utóbbit megmutattam. Oda teheti, ahova szeretné, a törvényeket kielégíti, szóval nyugodtan az autóülésbe helyezheti és búcsút mondhat annak az oldalra hajtott babafejnek, amitől az anyák rettegnek.

Tehát az én nevem Erica a babyessential.com-tól és remélem, élvezte.

2011. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kedves utolsó! kihagytad a nyelvbotlást! ;-)
2011. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ööö... Hol is van az? :D

Amúgy na, rendesen látszik, hogy unatkozom, de úgy vagyok vele, hogy a nyelvekre mindig érdemes szánni az időt, akár gagyimód, akár nem. :)

2011. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!Kielégítő válasz volt!
2011. aug. 4. 17:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves fordító!

Amúgy tök jó fordítás volt, én is gondoltam, hogy időmillios vagy. Amikor a végén megpróbálja kimondani a termék nevét, kicsit megbotlik a nyelve és valami olyasmit mond, hogy nem egyszerű kimondani. De a kommentet csak viccnek szántam :)

2011. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!