Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tegyek? Origo szóbeli vizsga

Mit tegyek? Origo szóbeli vizsga

Figyelt kérdés
Eléggé kivagyok..ma voltam origon szóbelin (labor+szóbeli) és megint megbuktam.(másodszor)van vkinek vmi tippje,h melyik az a vizsgaamelyet könnyen letehetnék? a labor az a halálom..viszont most az sztem sikerült min8 pontra..de a szóbelire csak 21 p kaptam..szval a minimumok megvannak csak a 60% nincs. Mit tennétek a helyembe? Oké egy darabig szomorkodni fogok..de soha nem fogom feladni..
2011. aug. 6. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet egy kérdésem? Mi az a labor?

TELC, ECL, Euro. Ezek a közismertek (akkreditáltak is) és úgy hallom nem is nehezek. Én egy 7 múlva megyek TELC-re, ha gondolod majd megírom, milyen a szóbeli. De én attól nagyon félek, mert kb sose beszélek angolul. :/

2011. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Origo-n, meg általában minden nyelvvizsgán arra mennek, hogy minél többször menjen az ember. Személyes tapasztalataim szerint az Origo-t nem szeretem. 2 éve vizsgáztam TELC-en, akkor a szóbelim 84%-os lett, az írásbelim, mivel a levelemre nem adtak pontot (állítólag elnéztem), így nem lett meg a nyelvvizsga. Nagyon ajánlom figyelmedbe a DEXAM nyelvvizsgát, a www.dexam.hu-n megnézheted, hol és mikor vannak vizsgák. Ott tényleg a tudásodra mennek, és nem arra, hogy minél többször menj. :) Remélem, tudtam segíteni. Ja, és ne add fel, máskor figyelj oda jobban, hogy ne tudjanak a tudásodba belekötni. :)
2011. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

rendben.köszönöm szépen a válaszodat.

én Telc-en is gondolkoztam már..de majd DEXAM-t is megnézem.

csak sikerül tultennem magam rajta.

2011. aug. 6. 22:35
 4/5 A kérdező kommentje:
elsőnek: labor= magnóhallgatás.
2011. aug. 6. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:

"Az Origo-n, meg általában minden nyelvvizsgán arra mennek, hogy minél többször menjen az ember."


Ja, aztán panaszkodnak, hogy kevés a vizsgázó...


Laborhoz jó gyakorlásnak tartom a német filmek nézését, legegyszerűbb és még jó szórakozás is.


Állítólag origón a szóbeli viszonylag könnyű, viszont az írásbeli az brutál.

2011. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!