Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BGF idegenforgalmi nyelvvizsga...

BGF idegenforgalmi nyelvvizsga- vélemények? Felkészülési tippek rövid idő alatt!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!még a tavasszal jelentkeztem bgf-es ifo-s nyelvvizsgára amit halasztottam a záróvizsgáim miatt, így most lesz 26-27-én. Egy éve járok külön tanárhoz, de nem nagyon érzem,h segítene, viszont a tanfolyam meg több mint 100.000-re jött volna ki!:S Gyerekkorom óta tanulom a németet,de még mindig küzködök vele, és teljesen úgy érzem,h még alapfokon sem tudok beszélni! A nyelvtani rész meg teljesen kínai...

Van vmi ötletek,h hogyan lehet hatékonyan felkészülni erre a nyelvvizsgára, rövid időn belül, úgy,h. legalább az egyik fele sikeres legyen!!??

Tapasztalatokat is szívesen vennék! Köszönöm!!


2011. aug. 9. 18:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!