Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Vannak valakinek német nyelvű...

Vannak valakinek német nyelvű középfokú nyelvvizsgához mintalevelei?

Figyelt kérdés
Sürgősen szükségem lenne kb. 150 szavas német nyelvű mintalevelekre (információkérő levél, panaszlevél, álláspályázat), amik középfokú német nyelvvizsgára vannak. Sajnos az interneten mindenhol kerestem, de sehol sem találtam. Ha van valakinek, legyek szíves jelezze, mert rettentő fontos lenne.
2011. aug. 11. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Jajj-jajj-jajj, ez nekem is fontos lenne, pls!!!:S(:
2011. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Csak nem most fogsz Te is nyelvvizsgázni? Én most megyek szombaton TELC-re és már nem először... :S Amúgy ismerősöm pont most küldött át egy pár levelet, ha érdekel itt elérheted: [link]

Ezek panaszlevelek és pályázati levelek.

Még információkérőre lenne szükség, de ha valakinek van bármilyen jöhet. Minél több van, annál jobb... :)

2011. aug. 11. 17:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Én jövőhéten megyek, csak Origóra. Ez az első, alap tudásom is nulla...rettegek. Úgyérzem csak pénzt fogok kidobni a semmibe...Pedig nagyon szükséges lenne ez a nyelvvizsga...Köszönöm a mintaleveleket!!!:)
2011. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nincs mit! :)

Nekem is a diplomámhoz kell, mert anélkül nem kapom meg. :(

Még nem adtam le a szakdolimat sem ez miatt, mert erre készülök és feltart, pedig már csak az van hátra... no meg ez... :( Bárcsak összejönne... :)

2011. aug. 12. 15:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaja, kitartás-kitartás-kitartás..:):) Csak nem akarom a szüleimet terhelni, ha nem sikerülne...:( Azért nem két forint egy ilyen vizsga. Legfőképpen ez nyom stresszt a latba.:S:D Namegpersze, azért a vizsgadrukk is ott van.xD
2011. aug. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

NEKEM SIKERÜLT!!!

Tiszta boldog vagyok! :)))

Remélem neked is összejött! ;)

Üdv! :)

2011. szept. 9. 18:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok, nagyon ügyes vagy!:D

Nekem nem sikerült..:( Kb összeomlás szélén vagyok, megint készülhetek...

2011. szept. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Nyugodj meg, gyakorolj és menni fog! Másodjára 100, hogy összejön! :) Szorítok! ;)
2011. szept. 12. 16:32
 9/9 anonim válasza:
Már nem lehet letölteni a mintaleveleket. Nekem most szükségem lenne rájuk. Ha nem nagy kérés fel tudnád tölteni valahova? Előre is köszönöm.
2014. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!