Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudok chatelni németekkel?

Hol tudok chatelni németekkel?

Figyelt kérdés
Szeretnék letenni egy középfokú nyelvvizsgát németből és szeretnék megismerni német embereket, akikkel tudnék beszélgetni. Tudtok ajánlani ilyen oldalt? Előre is nagyon köszönöm :)
2011. aug. 11. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne:)
2011. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én régebben icq-n keresgéltem embereket. Meg regisztráltam a kedvenc zenekarommal kapcsolatos fórumokon, és onnan írtam pár embernek, hogy cseteljenek velem, így mindjárt közös téma is volt.
2011. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ez tök jó ötlet.Köszi. ha még valaki tud valamit írjon :)
2011. aug. 11. 21:09
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


és ennek van egy erotikus változata is

www.erotikchat4free.de :)


egyiknél sem kell regisztrálni.

2011. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
[link] ez levelezős :)
2011. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
www.kwick.de - ez egy német közösségi oldal, már facebook fiókkal is elérhető. Én régebben itt beszélgettem németekkel és sikerült néhány nagyon jófej embert találnom akikkel tudtam chatelni. Különben a világ minden részéről vannak felhasználók így nem csak német anyanyelvűekkel beszélgethetsz. Én pl egy török sráccal is dumáltam, aki szintén a németet szerette volna gyakorolni.
2011. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jaj tök jó. Köszönöm mindegyikőtöknek. nagyon tetszenek:)
2011. aug. 11. 22:01
 8/10 anonim ***** válasza:
A brieffreunde.org oldalon is találhatsz partnert.
2011. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hello,

www.livemocha.com

Én is ezt használom, itt rengeteg nyelvet tanulhatsz, köztük a németet is. Szerintem nagyszerü, remélem segítettem!

2011. aug. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Www.jappy.de nekem nagyon tetszik ,volt akivel azota mar szemelyesen is talalkozam onnan
2012. febr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!