Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Felsőfokú angol nyelvvizsgára...

Felsőfokú angol nyelvvizsgára milyen könyvből készüljek?

Figyelt kérdés
Nem vizsgafeladatokat keresek, hanem valamit, ami eljuttat felsőfokra, szókincsbővítő könyv, vagy ilyesmi. Többet is néztem (Oxford word skills advanced, English vocabulary in use advanced), de bizonytalan vagyok. Segítenétek? Előre is köszönöm!
2011. aug. 13. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyelvkönyvből készülj!
2011. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már ezt a szintet se könyv fölött ülős, magolós készülésnek kéne felfogni. Tedd azt a nyelvvel, amire való: beszélj, hallgass és így tanulj. Olvass könyvet, nézz filmet, az ismeretlen kifejezéseket szótárazd és ha teheted beszélj ha van kivel. Szerintem ennél jobb felkészülés nem kell, nekem bejött.
2011. aug. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
könyveket olvasok, filmeket nézek, ezzel a részével tisztában vagyok. de egyikben sem szerepel pl a géntechnológia vagy hasonló, ezért is kell a könyv, kicsit rendszerezné a szókincsemet
2011. aug. 13. 18:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Exam Fright Killer
2011. aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!