Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo nyelvvizsgán ez tényleg...

Origo nyelvvizsgán ez tényleg így megy? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

(1) Erősen büntető jellegű a pontozás. Előfordulhat, hogy nulla pontot kapsz egy olyan fordításra vagy fogalmazási feladatra, ami egyébként középfokú szintnek máshol megfelelne. A hibák után ugyanis 1-3 pontot vonnak le a hiba súlyosságától függően. Az a 15-20 pont így hamar csökken. Egészen nulláig.


és a link:


[link]


Jó én németre mennék,de kétlem h ott a pontozás más lenne...


2011. aug. 14. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem mindenki azt mondta, h az origo német nyelvvizsga majdnemhogy a legkönnyebb.
2011. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is...De most linkelte egyik ismerősöm ezt...és csak lestem 1et mert én ilyenről nem hallottam még...
2011. aug. 14. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyot néztem :/
2011. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez javítótól függ. Én majdnem max. pontot kaptam az összes fordítási/fogalmazási feladatomra, pedig nem voltam azért olyannyira magas szinten.


Amúgy én spanyolból voltam origón.

2011. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sztem si javítótól függ...most őszintén.mind1 ki milyen fokra,nyelvre megy.Ha ez a pontozás lenne akkor jó ha 10ből 2nek sikerülne a nyelvvizsga...Nem?Ez azért elég durva...Van 5 szempont abból 3ra jól válaszolsz(ami elvileg elég h meglegyen)2re rosszul,és akkor kapsz 1-2 szempontnak megfelelő pontot?:D vicces lenne.
2011. aug. 14. 22:47
 6/7 anonim ***** válasza:

n meg a TELC-ről hallottam azt, hogy amelyik szóban hiba van, akkor azt nem számítják be a levélnél a szavak számába, így lehet, hogy túl rövid elsz a leveled.

Ha meg eltérsz a témától, akkor tuti 0 pont, már két ismerősöm is így járt. Egyikőjük felment megnézni, és mondták neki, hogy mivel félreértette, ezért 0 pont!

2011. aug. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ilyen az origónál nincs...Max ha nem tudok 1 kérdést biztosra nem válaszolok:) itt a irásbelin max pont 50...levél 20,olvasott szöveg ért 20 kisebb szöveg értés 10 mindből 40%ot kell elérni h értékelhető legyen az adott feladat.Tehát levélnél,és olvasott szövegnél 8 kisebb szövegnél 4 pont... 60% elérni h tovább mehess,ez 30 pont. levelet emgtudom írni kb 16-17 pontosra kisebb szövegértésből 10ból ált 6-8at érek el,nagyobból 20ból oylan 10-13...így amibe nem leszek biztos arra nem válaszolok,

,és nem vonnak majd le...Szerencsére a levél írás jól megy..

2011. aug. 15. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!