Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol beszéd gyakorlása?

Angol beszéd gyakorlása?

Figyelt kérdés

Van-e olyan oldal, ahol tudnék szóban (!) angolt gyakorolni? Éppen nyelvvizsga előtt állok, de a tudásom (feltételezem) elég jó, mert majdnem minden filmet meg tudok nézni felirat nélkül, és persze értem is őket. Hírek sem jelentenek akadályt (de sokszor formalitásuk miatt csak írásba megy), írásba sem tud senki sem hibát mutatni nekem, tehát nyelvtanilag minden ok! Azonban beszédhez meg igen sok idő kell hogy átálljon az agyam (kb. fél óra kell, ha nem több...), addig csak makogok, nem jutnak eszembe szavak, ilyesmi. Utóbbit szeretném leküzdeni, hogy elég legyen 1-2 perc ilyen. Még informális nyelv is nehezen megy. Tehát olyan oldal kéne ahol nyelvtanulók-anyanyelvűek egyaránt vannak, és csak egyszerűen a beszédet gyakorolhatnánk.


Előre is köszi.


2011. aug. 18. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Interpals

Ez egy nemzetközi barátkereső oldal, regisztrálj, ismerkedj meg egy-két angollal aztán tudsz velük beszélni akár skype-on is. Nekem bevált!

Sok sikert!

2011. aug. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!