Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent a " tattebájó "?...

Mit jelent a " tattebájó "? vagy nem is tudom de Naruto szokta mondogatni majdnem minden mondatában szerepel. Tehát nagyon örülnék ha egy japánul tudó válaszolna.

Figyelt kérdés
Kössz előre is:D
2011. aug. 22. 23:35
 1/2 anonim válasza:
A Dattebayonak nincs tényleges jelentése, csupán Naruto, minden mondata végét megcímkézi vele. Végülis ez Naruto stílusjegye. Egy Kishimotoval készült interjúban, amikor megkérdezték tőle, hogy miért "adta hozzá" Naruto beszédéhez a dattebayo-t, akkor azt felelte: "Szerettem volna, ha Naruto beszéde gyermeki hatást kelt és ezt a 'dattebayo'-val tudtam elérni."
2011. aug. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :D:DD már nagyon régen gondolkodom azon hogy mit jelenthet de eddig nem sikerült rájönnömxD :D
2011. aug. 22. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!