Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Össze lehet hozni origós...

Össze lehet hozni origós szóbelit bme-s írásbelivel? És ezt el is fogadják? Valakinek tapasztalat ilyesmi esetben?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy manapság lehet úgy csinálni hogy nem egyfajta a nyelvvizsga (pl. ahogy írtam hogy origós szóbeli, bme-s írásbeli)

Nem kell úgy csinálni hogy pl. origós a szóbeli akkor mellé csak origós írásbelit fogadnak el?

Úgyan úgy elismerik azt ha különböző a két vizsgarész fajtája? Érettséginél is elfogadják így?

Remélem érthetően fogalmaztam.

Esetleg valakinek tapasztalat ilyen vagy ehhez hasonló ügyben?

A válaszokat előre is köszönöm.


2011. aug. 24. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Össze lehet hozni őket, igen. Mindenhol elfogadják így is. Bár nem értem, hogy hogy jön a nyelvvizsga az érettségihez...
2011. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bocsánat..elírtam...továbbtanulásnál..
2011. aug. 24. 15:13
 3/6 flora08 ***** válasza:
100%
Az ORIGO és a BME nyelvizsga is akkreditált, úgyhogy igen, komplexnek minősül a két részbizonyítvány.
2011. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ha megvan mindkét része a vizsgának szükséges egyesíteni őket komplex nyelvvizsgává?
2011. aug. 24. 16:33
 5/6 flora08 ***** válasza:
Nem kell semmit csinálnod, ha sikerül a vizsga megkapod a bizonyítványt a szóbeliről és az írásbeliről is (így két keményfedeles bizonyítványod lesz) így már komlexnek minősül. Ha valahol kérik, mindkettőt meg kell mutatni. Előző voltam.
2011. aug. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2011. aug. 24. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!