Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Honnan lehet letölteni Raymond...

Honnan lehet letölteni Raymond Murphy English Grammar in Use c. könyvének 3. kiadását, válaszokkal és CD-vel? (intermediate)

Figyelt kérdés

[link]


erről lenne szó.


Oltásoktól légyszi kíméljetek, a segítséget nagyon köszönöm! :D


2011. aug. 27. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen beírod a google-be:

"English Grammar in Use third edition pdf download"

És válogathatsz a linkek között.

2011. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
természetesen eddig én is eljutottam, csak nem tudom, hogy melyik weboldal biztonságos, és melyik nem, ezért kérdeztem :D
2011. aug. 27. 13:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja értem. Hát itt egy jó oldal: www.englishtips.org

Csak regisztrálni kell az a hátránya, de amúgy megéri , mert nagyon sok könyv fent van rajta(többek közt ez is amit keresel). És megbízható, nem vírusos! :)

Regisztráció után a jobboldalon lévő keresőbe beírod a könyv címét és kiadja. Utána már gondolom eligazodsz magadtól.

2011. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Torrent?
2011. aug. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
sikerült letöltened a könyvet. Engem is érdekelne. Amúgy aki ismeri a könyvet érdemes megvenni? (tényleg nincs benne magyarul semmi?)
2011. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs benne magyarul semmi. És ez nagy előny. Nagyszerű könyv, nekem ez mentette meg a nyelvvizsgámat és a felvételimet.
2011. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A legjobb nyelvtani gyakorlókönyv amit találsz most a könyvpiacon. Évek óta ebből készülnek fel a tanitványaim. Átlátható magyarázatokkal, kevés magyarázó szöveggel, és sok feladattal. Remek könyv. Egy angol pasi irta aki Hollandiában tanitott angolt, a diákjainak készitett feladatlapokat, és ők nagyon megszerették - igy lett belőle könyv. Tehát nem azért iródott, hogy valaki megint degeszre tömje a pénztárcáját a bevételekből, mint manapság nagyon sok nyelvkönyv és egyéb könyv. Ez az iró valóban segiteni akart a diákoknak és ezzel a könyvvel ezt elérte mert sok sok év óta vezet a nyelvkönyvek között!
2012. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem ismertek ehhez hasonló könyvet, csak német tanuláshoz??
2012. okt. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!