Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan oldal, ahol magyar...

Van olyan oldal, ahol magyar nyelvű mondatokat, szövegeket lehet angolra fordítani? (lent bőv. )

Figyelt kérdés
Szóval az a gondom, hogy nehézség nélkül tudok angol szöveget magyarra fordítani, persze nem épp szakszövegekre gondolok. Viszont alig tudom helyesen megfogalmazni angolul, amit magyarul akarok mondani, és kommunikálni is csak nehezen. Olyan oldal kellene, ahol a végén a helyes válasz is megjelenik, hogy lássam át hol hibáztam.
2011. szept. 1. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ehhez azt szoktam csinálni, hogy ha van egy angol szövegem, lefordítom magyarra, félreteszem, és 1 hét múlva visszafordítom angolra. Akkor látom, hogy hogy kellett volna.
2011. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!