Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgán hogy szoktatok...

Nyelvvizsgán hogy szoktatok puskázni?

Figyelt kérdés
Majd most írom tele a szótárat puskával. Más tipp van??
2011. szept. 8. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2011. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
59%

Kategória: Szerelem, szex > Szexualitás

missclick? Ha nem akkor nem is fogsz átmenni a nyelvvizsgán:)

Nem lehet puskázni sehogy, most mi fel akarod írni a nyelvtani szabályokat egy papírra, ha meg lebuksz buktad az egészet?? Ha nem tudod a nyelvet, tanuld még és utána menj vizsgázni... Mellesleg ha még tudnál is puskázni írásbelin, megráncigálnak szóbelin ezt hidd el.. Vannak felkészítőtanfolyamok lehet szemezgetni :)

2011. szept. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ti is bejelöltétek a betőket sorrendbe felcimkéztétek hog gyorsabban lehessen szót keresni?
2011. szept. 8. 13:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2011. szept. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

"De ti is bejelöltétek a betőket sorrendbe felcimkéztétek hog gyorsabban lehessen szót keresni?"


- Nem szoktuk sorrendbe tenni a szavakat, mivel a szótárkészítők ezt már korábban megtették. Nem lehet nyelvvizsgán puskázni. Nem is volna időd használni, ráadásul ahol leehtne, ott meg (tudtommal) amúgy is engedélyezett szótár.

2011. szept. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
ha valaki meg egy ilyen beka segge alatt levo nyelvvizsgakon is puskazik, akkor az tenyleg nagyon hulye. meg a szotar hasznalata sem indokolt, nemhogy a puska.. -.- szanalmas vagy
2011. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem lehetett nyelvvizsgán szótárazni, egyedül csak a szóbelin az egyik feladathoz felkészüléshez, de ott is csak 10 percig.

Amúgy meg nincs idő sem puskázni, a másik meg, hogyha lebuksz kiküldenek, és ugrott 20-25 ezred.

Inkább készülj fel rendesen.

2011. szept. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, nyelvvizsgán mit puskáznék. :D


Ha nem tudom milyen feladatok lesznek, úgysem tudok puskát írni. Ha meg tudom, hogy mi az, amit tudnom kellene, akkor felkészülök belőle.


Amúgy mit akarsz konkrétan puskának írni? Milyen témakör, vagy nyelvtani dolog?

2011. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne írd tele a szótárat puskával, mert amikor én nyelvvizsgáztam, átnézték mindenki szótárát, hogy van-e benne puska.


Amúgy meg mért akarsz nyelvvizsgázni, ha nem tudod a nyelvet?

2011. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!