Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német házi? (kérdésed túl...

Német házi? (kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
auf dem bild ist eine Klasse ez igy jól van ahogy leírtam?
2011. szept. 13. 16:27
 1/7 A kérdező kommentje:
mert van egy kép amin egy osztály van és ott meg tanulnak a gyerekek és nem tudtam,hogy kezdjem el és végül igy kezdtem.
2011. szept. 13. 16:28
 2/7 anonim válasza:
Jó, csak a Bild-et nagy kezdőbetűvel írjuk , mint minden főnevet.
2011. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jajj télleg.. :)

amugy nem tudnál légyszives nekem segíteni.Csak egy kép van amin vannak diákok és egy tanárnő .a tanulók az osztályban vannak és tanulnak.valaki jelentkezik.bármilyen mondat jó lesz.lehet olyant is ,hogy pl házi feladtattal valamit vagy nemtudom..amugy meg köszi :D

2011. szept. 13. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megírni, aztán javítunk.
2011. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Auf dem Bild sehe ich eine Klasse. Sie kontrollieren die Hausaufgabe, die sie zu Hause gemacht haben. Eine Frage der Hausaufgabe war sehr schwer und nur ein Schüler hat darauf die Frage gewusst. Übrigens diese Stunde ist ein Grammatik (vagy Literatur, vagy Mathe) (ilyeneket lehet belevinni, de szóbelin magadra is kötheted az eseményt hogy én nekem különösen tetszik ez meg az a képen stb. azt szeretik)
2011. dec. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De nekem ez a "auf dem bild ist eine Klasse" nem tetszik ez nem olyan értelmes inkább gibt es-el mert így jobban kiemeli a fogalmat.
2011. dec. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nur ein Schüler hat die Antwoert darauf gewusst-
2017. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!