Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek a PONS...

Mi a véleményetek a PONS nyelvoktató könyvekről, CD-kről?

Figyelt kérdés
Megszólalni 1 hónap alatt - ANGOL, Nyelvtanfolyam kezdőknek, haladóknak könyv + CD tapasztalatokat szeretnék kérdezni. Alkalmas-e önálló tanulásra? Jók-e, könnyen értehtek-e a leckék? Megéri-e az 5-7 ezer Ft-ot?
2009. ápr. 22. 22:41
 1/3 anonim válasza:
100%
én nekem a PONS spanyol neylvtanfolyam van meg kezdőknek, az 10.000 volt és elég sokáig filóztam, h megvegyem-e, de megvettem és szerintem nagyon nagyon jók, könnyű belőle tanulni, jól magyarázza a nyelvtant, és még érdekességek is vannak benne
2011. máj. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem valami jók.
2013. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Keress rá neten, szedd le ingyen, próbáld ki, h neked használ-e, és ha igen akkor utána vedd meg!

Igazából tök mind1, h ki-mit mond, mert lehet, h vkinek nem jön be, vkinek meg igen. Kreatív tananyaga is pl. nagyon sok mindenkinek bejön, de se nekem, se jó pár ismerősömnek viszont nem jött be, egyszóval egyén függő.

De hasonlók igazak a relaxa tananyagira.

2013. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!