Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Komplex nyelvvizsgának felel meg?

Komplex nyelvvizsgának felel meg?

Figyelt kérdés
Angol középfokú írásbelim BME-ből van a szóbelim meg Origós. Mindkettő kétnyelvű, elvileg akkor komplex nyelvvizsgának felel meg. Hallottam viszont olyanról,hogyha nem egyszerre és nem ugyanolyan fajtájú a nyelvvizsgád akkor az oktatási hivatalnak kell egy kérelmet írni,hogy kiállítsanak egy papírt,hogy az igen is egy komplex nyelvvizsga. Ez tényleg így van? Most vagyok végzős, és majd felvételinél le kell adni a nyelvvizsga bizonyítvány másolatát és ha nincs ez az igazoló lapom, akkor nem fogják majd elfogadni a nyelvvizsgám ,mint komplex nyelvvizsga?
2011. szept. 14. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a szóbelim Origós az írásbelim pedig Dexamos és nekem komplexnak fogadták el.

Szerintem a Te esetedben is ez van!

2011. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és akkor nem kellett az oktatási hivataltól semmilyen igazolás?
2011. szept. 15. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:
nem kellett nekem!
2011. szept. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!