Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt szintű angol érettséginé...

Emelt szintű angol érettséginél jár nyelvvizsga is?

Figyelt kérdés
A sulimban tanároktól azt hallom, hogy 80%-tól igen, de az egyik barátomnak 96% lett, és ugye ő is előrehozottan tette le, de nem járt neki semmi. Most hogy van ez?
2011. szept. 15. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nem jár.
2011. szept. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
úgy tudom jár, vagy ha nem is jár, akkor ér annyit, mint egy nyelvvizsga, és elképzelhető, hogy ha kéri valaki, akkor készítenek neki egy nyvizsga bizit is, csak gondolom nem automatikusan adják, hanem igényelni kell.
2011. szept. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
hogy járna már! el kell menni nyélvizsgát letteni pénzért.
2011. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sztornózom az összes eddigi választ és megadom a helyest: emelt szintű nyelvi érettséginél 60 % felett automatikusan kapsz egy államilag elfogadott középfokú nyelvvizsgát. Tudom bizonyítani, mert én csak emiatt mentem el most tavasszal, 68 % lett és papírom van a nyelvvizsgáról, amit ugyanúgy elfogadnak pl felsőoktatásban, mint egy ECL-t. A barátod miért nem kapott nem értem, mondjuk talán mert középszinten volt? Én érdekes mód kaptam róla papírt, ha nagyon kíváncsi vagy rá bescannelem és átküldöm :D
2011. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy jár! Amúgy az érettségi bizonyítványba van beleírva, nem adnak róla külön papírt! Én is emelten voltam, és mivel szarul sikerült, csak alapfokút kaptam és a bizonyítványba van beleírva, hogy

" Ez az érettségi bizonyítvány, az érettségi vizsga vizsgaszabályzatának kiadásáról szóló (......) szerint Angol nyelvből alap (B1) fokú komplex típusú államilag elismert nyelvvizsga-bizonyítvánnyal egyenértékű iratnak minősül."

2011. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:00

Ez vagyok . Akkor kapsz róla külön papírt, ha teszem azt van már egy középszintű angol érettségid, vagy más nyelvi érettségid, külön megkérdezik, hogy mit akarsz a bizidbe. Tőlem megkérdezték,hogy a középszint szereplejen az érettségi bizimbe vagy az emelt. Előbbit választottam, így az emeltről kaptam egy külön (!) papírt.

2011. szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!