Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik középfokú nyelvvizsga...

Melyik középfokú nyelvvizsga a legjobb közülük:Origó, Euroexam, Dexam?

Figyelt kérdés
angolból
2011. szept. 17. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Origó.
2011. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az Origó nemzetközileg is elfogadott?
2011. szept. 17. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Az Origo nem elfogadott nemzetközileg, már csak azért sem, mert kétnyelvű.
2011. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezekszerint csak az egynyelvű elfogadott?amúgy a 3 közül ti melyiket próbáltátok?a Dexam-on angol meg német van csak?
2011. szept. 20. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezek közül az Euro nemzetközileg elfogadott. Ezenkívül a TELC és az ECL, ami Magyarországon és nemzetközileg is elfogadott. A Trinity és a City & Guilds nemzetközileg igen, Magyarországon viszont nem elfogadott.

Az általad felsorolt nyelvvizsgák közül egyiket sem próbáltam, nincs tapasztalatom, bár az Origo szóbeli részére készülök. A Dexamra sokan mondják, hogy a legkönnyebb. Az Origora pedig, hogy az írásbeli az egyik legnehezebb, a szóbeli viszont a legkönnyebb. Én BME-s írásbelit csináltam, arról tudok véleményt mondani, ha érdekel.

2011. szept. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Bocsi az off-ért, de az FCE nyelvvizsgát elismerik Magyarországon?
2011. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a BME-s nyelvvizsgáról nem sokat tudok.de érdekelne,hoyg milyen.:)köszi :)
2011. szept. 21. 19:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Origó aligha a legkönnyebb, kivéve persze, ha nyelvtani szabályokat olvasgatsz szórakozás gyanánt. Igen kemény az írásbelije, a szóbelije olyan, mint a többi. Az Euroexam átlagos, de inkább könnyű, a Dexam szerintem elég egyszerű.
2011. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!