Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen típusú középfokú angol...

Milyen típusú középfokú angol nyelvvizsga a legjobb?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon tájékozatlan vagyok ez ügyben, légyszíves segítsetek nekem!
2011. júl. 31. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
a komplex középfokú
2011. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ami akreditalt, azok kozott nem talalsz jot, amennyiben a jo alatt arra gondolsz hogy ersz vele valamit vagy sokat kovetelne amibol az elismertsege kovetkezne. arra jok hogy kapj ertuk +pontot felvetelinel vagy ha az allas ahova jelentkezel papirt ker. hs viszont jo alatt azt erted hogy mindenkinek sikerul, mert semmi nyelvtudast nem kovetel, csak vizsgatudast, akkor az az osszes allamilag elismert nyelvvizsga
2011. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tavaly voltam nyelvvizsgázni,origo középfokú komplexet tettem angolból.Elsöre sikerült 82%-al.Az origora még most is azt mondják hogy húú nagyon kemények a vizsgáztatók meg minden de szerintem ha tudod akkor végülis teljesen mindegy hogy hova mész.Szerintem Az origo sem olyan nagy mumus manapság mint régen volt.:)

Jelenleg azt veszem észre hogy a telc nagyon népszerű a vizsgázók körében.Talán azért mert az origóval ellentétben nem a nyelvtanra megy rá.Sok olyan tapasztalatot hallottam ami elég pozitív és ismeröseim közül aki elment azoknak általában sikerült is.Még azoknak is akikröl azt hittem bukni fognak.Általában azt mondják hogy a telc "könnyebb" mint az origo,ezt nem tudom de valóban elég sokan jelentkeznek rá......

Vannak még ecl,euro,pannon,társalkodó nyelvvizsgák.

Én pl németböl szeretnék majd a közeljövöben b2-t tenni és nekem a pannon-t javasolták.

Szoval ennyi lenne amit most igy tudnék mondani.Olvasgassál forumokat,és majd valamivel tisztábban fogod látni a dolgokat.

2011. aug. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!