Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek ez jó könyv vagy...

Szerintetek ez jó könyv vagy tudtok mondani jobbat? Gómez, Yasmín Hondar: Mosolyogva spanyolul - Spanyol nyelvkönyv

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 16:07
 1/5 anonim válasza:
nemtudom h jó-e, nekem Colores van, és az nagyon jó .:)
2012. jan. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is tanultam ebből a könyvből, a szerzőnő tanított. :) Szerintem jó könyv, minden benne van, a nyelvtani részeket is könnyen meg lehet érteni.
2012. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
A könyv a legjobb ami elérhető a piacon. Ez az egyedüli könyv Magyarországon, ami tartalmazza a legújabb szabályokat. A többi könyv, mint például a Colores elavult szabályokat és helyesírási hibákat tartalmaz.Érdekes és vicces történetek vannak benne, melyek lehetővé teszik, hogy vidáman, stresszmentesen tanuljuk. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
2012. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Én eddig már legalább 4 spanyol tanfolyamon vettem részt, (Király féle, Colores és egyéb spanyol nyelvkönyvek)de egyik sem volt ennyire jól érthető, egyszerűen megtanulható és tanulóbarát mint ez a könyv.

Sokkal jobban tudtam belőle elsajátítani a tananyagot mint eddig bármelyik más spanyol nyelvkönyvből.

Ebből a könyvből a tanulás számomra nem nyomasztó ideértve az igék ragozásától kezdve a határozói igenevekig stb., hanem fokozatosan fejleszti a tudásomat. :-)

2012. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Abiel Sneyder válasza:
100%

A Mosolyogva Spanyolul nyelvkönyv az egyik legjobb ami ma Magyarországon kapható! A RAE (Real Academia Espanola) legújabb helyesírási és nyelvtani szabályival frissítve.A többi könyv, mint a Colores, nem jelentett meg átdolgozott kiadást és több nyelvani és helyesírási hibát tartalmaz. Spanyol tanárként mindig ez ajánlom diákjaimnak megvásárlásra. Szerkezetét tekintve rendezett és az ABC-től, a nyelvtani szerkezetekig minden érthetően és áttekinthetően benne van. Minden spanyul tanuló diáknak javasolni tudom, hogy szerezzen be a egy példányt ! :)


The book MosolIyogva Spanyolul is the best book which is available in the market to learn Spanish. It is the only book in Hungary which contains all the new rulers and updates of the new Spanish grammar. All the other books like Colores, contain mistakes and have the old grammar and spelling rulers which are not used any more according to the RAE. (Real Academia Española). As a teacher of Spanish I always use this book and request my students to buy it. Moreover, the book is well organized and help the student to learn from the alphabet to the all verb tenses and interjections, which are never taught in any language curse and in any other book are found. For me, the book is good and deserves to be bought and had in any familiar library or in the list of official books to learn Spanish.


Como profesor de espanyol recomiendo trabajar con este libro porque es el único libro que está realmente actualizado con las nuevas reglas ortográficas y gramaticales del idioma. Todos los demás libros para aprender están desactualizados. Además de esto, para mi como profesor es fácil guiar a los estudiantes en las clases, gracias a sus explicaciones en húngaro y sus tablas y gráficos que permiten entender los temas fácilmente. Realmente lo recomiendo tanto a estudiantes como a todos los profesores.

2012. jan. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!