Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek a TELC...

Mi a véleményetek a TELC Német B2 típusú nyelvvizsgáról?

Figyelt kérdés
Esetleg valakinek nincs meg a legújabb felkészítőkönyv? Mert nekem még a régi van meg. Akik már voltak nyelvvizsgázni. Milyen volt a vizsga? Korrektek a vizsgáztatók? A szóbelin magasak a követelmények? Megköszönném, ha mesélnétek róla pár szót.
2011. szept. 20. 17:28
 1/6 anonim válasza:

Én most voltam augusztusban, és nem vok túl jó véleménnyel róluk. Például, ha rossz idő lett volna nem tudom mit csinálunk mert csak egy kevéssel a vizsga előtt engedtek be minket az épületbe, aztán mikor megírtuk a tesztet ki is küldtek minket. Arról nem is beszélve, hogy a teszt írást felügyelő két tanár végigbeszélte azt az időt amíg mi vizsgáztunk!! de persze senki nem mert szólni, én se, mert nem akartam, h kiszúrjanak velem...lehet, h mást nem zavart de én nem tudok úgy koncentrálni, h beszélnek a fejem felett...

Szóval nekem sajnos ilyen volt az első nyelvvizsga tapasztalatom. :S de azt hiszem , és remélem, h ez ritka eset.

2011. szept. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A szóbelin nem szólnak közbe a vizsgáztatók, csak a kiválasztott pároddal beszélgetsz végig. A pontozás pedig nem tudom pontotsan, hogy mi alapján folyik. Nekem vannak tesztfeladataim,(jartam tanfolyamra) ha szeretnéd odaadom őket.
2011. szept. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Húha, hát nem örülök annak, amit elolvastam, mint első hozzászólás. November 19-ei nyelvvizsgára jelentkeztem, szintén TELC Német B2. Nagyon remélem, hogy nem fognak beszélgetni, miközben írásbeli van, mert az a típus vagyok, akinek full csend kell ahhoz, hogy jól oldja meg. Főleg a szövegértésnél...
2011. szept. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez nem túl biztatóan hangzik. Én is csak csendben tudok a feladatokra koncentrálni. És az igaz, hogy ceruzával kell mindent írni? :-S Kedves 2. válaszoló az nagyon jó lenne, ha azokat a tesztfeladatokat vhogy el tudnád hozzám juttatni, nagyon megköszönném. Csak mert én is jelentkezni szeretnék a nov. 19-ei vizsgára.
2011. szept. 22. 00:41
 5/6 anonim válasza:

igen, igaz, hogy csak ceruzával szabad...:S és fontos, hogy ne rotring ceruza legyen, mert azt állítólag nem érzékeli a gép...persze nekem ezért se szóltak..

nem akartalak idegesiteni titeket, csak sajnos nekem ez volt a tapasztalatom.


Ha kapok egy email cimet akkor szivesen elkuldom a teszteket vagy megirhatod, h hogyan jutassam el hozzad

2011. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ide tudod küldeni:


delfin222@freemail.hu


Előre is köszi szépen. És engem nem rémisztettél el ennek ellenére sem. :-)

2011. szept. 26. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!