Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik könyvből tanulhatok...

Melyik könyvből tanulhatok meg itthon franciából? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy gimibe 4 évig tanultam franciául, de a beszéd nagyon nem ment, a nyelvtan ment, de már elfelejtettem és a szókincsem is elég gyatra. Itthon szeretnék tanulni, és vissza"tanulni" azt, amit elfelejtettem és tovább fejleszteni önmagamat. Először csak itthon tanulnék, később kérném csak tanár segítségét anyagi okokból. Melyik könyvet ajánljátok itthoni tanulásra majdnem újrakezdőknek? 19/L
2011. szept. 23. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez nem egy könyv, hanem nyelvtanuló software:

Rosetta Stone. Szókincs, nyelvtan (nem explicit módon, de tanít), hallgatás és beszéd. Nekem ez nagyon bejön.:)

28/L

2011. szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző válaszadó,ha franciás vagy,küldenél nekem kezdő francia anyagokat?(minden érdekelne,olaszul felsőfokon beszélek,de franciául csak nagyon szeretnék megtanulni)

tolmacs.fordito@gmail.com -> ez az emailcímem.Köszönöm.

2011. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Le nouveau sans frontieres I-II-III,

Connexions II,

de ami nagyon jó: Panorama II

2011. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!