Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy vannak ezek a mondatok...

Hogy vannak ezek a mondatok helyesen németül?

Figyelt kérdés

Már régóta kerestem egy olyan levelezőpartnert,aki németül tanul,de ugyanúgy mint nekem,neki se megy olyan jól a nyelv.


Nagyon érdekel Argentína.Tudsz egy kicsit mesélni róla?Mik a jellegzetes ételeitek,hagyományok,ünnepek?


Az e-mail címedet egy weboldalon találtam.


2011. szept. 24. 12:02
 1/5 anonim válasza:

Én valami olyasmit írnék, hogy:


Ich habe schon lange einen Briefpartner gesucht, der Deutsch lernt, aber die Sprache nicht so gut spricht, genau wie ich.


Ich interessiere mich für Argentinien. Kannst du mir ein bisschen darüber erzählen? Was sind eure kennzeichnete/typische Speisen, Traditionen und Feiertage?


Ich habe deine E-mailadresse im Internet auf eine Webseite gefunden.

2011. szept. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
*E-Mail-Adresse
2011. szept. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm.:)


Hány testvéred van?Hány évesek,hogy hívják őket?


Így:Wie viele Geschwisters hast du?Sie sind wie viel Jahre alt,und wie heißen sie?

2011. szept. 24. 13:03
 4/5 anonim ***** válasza:
hány évesek: wie alt sind sie?
2011. szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Wie viele Geschwister hast du?

Wie alt sind sie und wie heißen sie?

2016. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!