Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol felsőfokra felkészítő...

Angol felsőfokra felkészítő online segédanyagok, esetleg könyvek?

Figyelt kérdés
Nincs igazán időm nyelviskolába járni, májusban tettem le a középfokút, és szeretnék ráhajtani a felsőre, tapasztalatok? Mennyire nehéz, hol a legkönnyebb??
2011. okt. 2. 00:30
 1/1 anonim ***** válasza:
én ECL-re megyek, azon tettem le a közepet is, egyébként szerintem ott a könnyebb, ahol megcsináltad a középfokot is, hiszen tudod, mire számíthatsz...de ECL-en nincs nyelvtani teszt, két szövegértés, két íráskészség feladat, két hallás utáni és maga a beszélgetés...az EUROnak túl sok a feladata, és alig hagynak időt, pl 10 perc egy hosszú szövegértés, ECL-en a kettőre kapsz 45 percet és szerintem elég...a szöveg kb A5 méretben másfél oldal...ajánlom, ha megtetszett, nézz körül a rendelhető füzetek közül az ecl.hu-n, iletve javaslom a 1000 questions and 1000 answers felsőfokú részét...rakat szó...egyébként csak annyival nehezebb szerintem a felsőfok, hogy bővenn szókincset igényel és tisztában kell lenned olyan témákkal, mint az Unió, politika, egészséges élet, célnyelvi ország, ilyesmi...mindenhol ez van...szóval nem nagyon lehet kikerülni =) good luck
2011. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!