Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A nyelvvizsga nem egyszerre,...

A nyelvvizsga nem egyszerre, hanem külön sikerül a szóbeli és külön az írásbeli, akkor az nem lesz nemzetközi?

Figyelt kérdés
Ha ez igaz, akkor lehet egyesíteni, hogy nemzetközi legyen? Egyesítés után kapok egy új bizonyítványt? A régieket is megtarthatom? Előre is köszönöm a választ!
2011. okt. 3. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:

miért ne lenne nemzetközi? vagy nem értem...ha külön sikerül, akkor 2 bizonyítványt kapsz, egyikben az lesz, hogy szóbeli, másikban meg h írásbeli....

de vannak olyan típusú nyelvvizsgák, amik egyáltalán nem nemzetköziek, azokból sosem lesz nemzetközi :) ilyen pl ha jól tudom, a Rigó utcai....

egyesíteni szerintem nem lehet, meg nincs is sok értelme

ezt amúgy honnan hallottad?

2011. okt. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Facebookon olvastam, itt: [link]

A Tit-telc Nyelvvizsgaközpont fejtegették ezt páran, én is ott vizsgáztam és külön-külön sikerült. Ezért kérdem...

2011. okt. 3. 10:00
 3/7 anonim ***** válasza:

nem tudom megnyitni, de mindegy is, szerintem hülyeség....én is a Titen csináltam, jó, az 5 éve volt, de ilyenről nme hallottam...bár nekem egybe sikeült.

írj szerintem a vizsgaközpontnak egy e-mailt, és kérdezz rá, de szerintem semmi összefüggés....

ugyanazt teljesítetted, amit más is, csak külön, ez csak technikai dolog.

2011. okt. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legfeljebb két nemzetközi nyelvvizsgád lesz, egy szóbeli és egy írásbeli. Kifejezetten C típusú nemzetközi nyelvvizsga kell neked?
2011. okt. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen a diplomához kell. Azt meg gondolom így is kiadják majd.
2011. okt. 3. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, nekem is így lett meg a nyelvvizsgám, és tulajdonképpen egy A és egy B típusú nyelvvizsga együtt C-nek számít
2011. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A diplomához elfogadják, egyesíthetők. A+B=C. A nemzetközi jelző inkább külföldön lenne fontos.
2011. okt. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!