Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angoltanárt keresek olcsón,...

Lénaaa kérdése:

Angoltanárt keresek olcsón, sürgősen. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek, jövőre angol előrehozott érettségit teszek, viszont a suliban nincs fakt, sem lehetőség arra hogy külön angolra járjak és felkészüljek rá. Utána egy felsőfokú nyelvvizsgát is szeretnék angolból szóval egy jó tanárra lenne szükségem. Ha valaki tud olcsón ilyen tanárt, nagyon megköszönném ha írna. :)
2011. okt. 5. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én.
2011. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ja, persze nem elhanyagolható szempont: merre laksz? "Jövőre" alatt a most évvégét érted?
2011. okt. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az attól függ merre laksz. Mert ismerek 1-2 tanárt akik külön órákat tartanak.
2011. okt. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Milyen szinten mész érettségizni? És hol laksz? Nem lenne jó skype-on ?
2011. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok 14. kerületi. emelt angol érettségit szeretnék tenni. egyébként interneten is tökéletes, ha valaki tényleg olyan kedves, hogy rám szánja magát. :D skype-om nincs sajnos. de e-mail címem, msn-em, facebook-om van. Jövőre alatt azt értem, hogy jövőre októberben (azaz a következő tanév októberében), de szeretném már most elkezdeni, mert a következő tanévben elég kevés időm lesz vele foglalkozni mivel, hogy októberben lesz a dolog, és a nyarat inkább munkára fordítanám. :)
2011. okt. 5. 13:26
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha az segít én szívesen beszélgetek veled angolul, van felsőfokom, valamire csak megadták.. :D
2011. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 webnyelv ***** válasza:

Én angoltanár leszek nemsokára. Ha van kedved angolul e-mailezni vagy vannak kérdéseid angol nyelvtanban, írj!

Bár látom, már van elég jelentkező.

2011. okt. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát ha mellé van kedved felkészíteni, és elmagyarázni pár dolgot plusz beszélgetni, semmi akadálya. :D
2011. okt. 5. 13:33
 9/14 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Én is angoltanárnak tanulok, és van némi tapasztalatom, és más tanárokat nézve keveset kérek. (néha nem is értem, mire kérnek el (3-4 ezreket) Ha gondolod, írj.
2011. okt. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki mondta, hogy felsőfokúval szívesen csevegne.. :D Felkészíteni nem tudlak, mert nem vagyok tanár, de a beszélgetés is sokat segít, én soha egyetlen szót nem tanultam angolra mégis elsőre meglett szép eredménnyel a felsőfokom, az érettségim meg csak közép ugyan, de 98%-os lett. Ezek nem nagy durranások csak azt mutatja hogy a beszélgetés sokat számít :D
2011. okt. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!