Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tippek, h hova tegyek ki...

Tippek, h hova tegyek ki hirdetést, ha kezdő németeseket korrepetálnék?

Figyelt kérdés

szívesen korrepetálnék kezdő németes gyerekeket, vagy akár idősebbeket is, de nyelvvizsgára felkészítést már nem vállalok. Hol hirdessem? Azt gondoltam rakok ki szórólapot, de nincs ötletem h hova? Szerintetek hol olvasnák olyanok, akiket esetleg érdekel?

Tudom h rossz a kategória, de nem tudtam hova tegyem és itt szoktak értelmes válaszok lenni

köszi

20éves egyetemista


2011. okt. 6. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

www.doksi.hu itt elég sok korrepetítor is hirdet, és sok diák látogatja az oldalt.

Ezen kívül a közeli sulikba megkérdezném az igazgatónőt/helyettest, hogy tehetek-e ki hirdetést a portára, faliújságra, biztos megengedik:)

20/L

2011. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
67%
csinálj sok kis papírt és írd rá a számod meg amit csinálnál,és tedd ki buszmegállókba,hagyj ott pár darabot boltokba,vidd el a postár és hagyj ott pár darabot,vidd el iskolákba és hagyj ott pár darabot,tedd ki hírdetőtáblákra,villanyoszlopra és fára nem szabad ragasztani!
2011. okt. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Iskolákba, gyerekorvosi rendelőkbe stb.

Amerre sok szülő jár.

2011. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Ha ilyen hirdetést látnék nem élnék a lehetőséggel. Nyelvvizsgára már nem vállalnál felkészítést??? Hát akkor nem lehetsz egy perfekt. A lányomhoz olyan járt akinek csak középfokúja volt, nem is tudott tanítani, 3-4 tanóra után megváltunk tőle.
2011. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!