Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki, aki tud angolul, le...

Valaki, aki tud angolul, le tudná fordítani nekem ezt a rövid kis levelet?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne, mert egy orvosnak szeretnék írni, és nagyon béna vagyok angolból, nem akarok ilyen gagyi levelet írni.


Kedves XY!


Azt szeretném megkérdezni, hogy a ganoderma ugyanolyan jó hatással van-e az állatokra is, mint az emberre?

Van egy nyuszim, akit nemsokára műteni fognak, és arra gondoltam, talán gyorsítaná a gyógyulását, ha ganoderma porból

krémet csinálnék, és azzal kenegetném a sebét. És ha ez neki is jó, akkor az lenne a kérdésem, hogy RG vagy GL por

a jobb neki?


Köszönettel:

XYZ...


2011. okt. 7. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dear XY,


I would like to ask if ganoderm has an as good effect on animals as on people?

I have a rabbit that will have an operation shortly, and I have been thinking about making a cream of ganoderm powder to apply on the scar in order to speed up the healing.

If you think that this is a good idea, could you please tell me which type of the powder you think would be better: RG or GL?


I am looking forward to your reply.


Best regards,

XYZ

2011. okt. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

I would like to ask if ganoderm has same effect on animals as on people?

I have a rabbit that will have an operation shortly, and I have been thinking about making a salve/paste of ganoderm powder to apply on the scar in order to speed up the healing.

If you think this treatment would be beneficial, could you please tell me which type of the powder you think would be better: RG or GL?

2011. okt. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Nagyon sokat segítettetek! :)
2011. okt. 7. 14:20
 4/6 anonim ***** válasza:

OFF:Hat ha mutik szegeny nyulat akkor egy mely sebe lesz amit ha kremmel kensz , konyen elfertozhetsz. Raadasul a krem anyaga a seben(vagy benne!!!!) marad melegagyat szolgaltatva minden korokozonak, ott szepen szaporodnak es tovabb gyengitik a szegeny nyuszid.

Ha segiteni akarsz inkabb tiszta kornyezetre, nyugalomra lenne szuksege. H a sebet kezelni kell-e es mivel inkabb az allatorvosd kerdezd.


ON:Dear XY!


Can you tell me if ganoderma have the same benefital effect on rabbits than on peole? My rabbit will be operated on soon. Would it help her/him if make some cream with powdered ganoderma and treat her/his wound with it?

If it's safe to use , which powder would be more suitable the RG or the GL?

Thank you for your concern, best regards: XYZ

2011. okt. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ha a második válaszoló verzióját választod akkor annyit javíts rajta, hogy "the same effect" mivel ő kihagyta a "the"-t.

Ha a másodikat, akkor ezeket javítsd:


"Dear XY," - ugyanis a megszólítás után angolul vesszőt írunk, nem felkiáltójelet.

"Can you please tell me..." - a please használata udvariasabb.

"ganoderm" - csak magyarul van A a szó végén.

"ganoderm has" - nem pedig "have".

"My rabbit will be operated soon" - nincs "on", de jobban hangzik, ha azt írod, hogy "will have an operation" vagy "will have a surgery".

"Would it help if I made" - hiányzott a mondat alanya és az igeidőegyeztetés.

"Thank you for your reply in advance" - jelentése: előre is köszönöm a választ. A concern-nek van olyan jelentése, hogy törődés, de ebben a szövegkörnyezetben nem hangzik valami jól.

"Best regards:" - ez új sorba.

A neved pedig megint új sorba.

2011. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, már el is küldtem a levelet, és választ is kaptam hamar :)
2011. okt. 7. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!