Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » When I started school, I used...

When I started school, I used to follow a girl around whose older sister was at the school, as she usually had some idea of wgere she was going. Mit jelent?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdtem a sulit, követtem egy lányt, akinek a nővére szintén a suliba, mert ez alapján tudtam, hogy az idősebb lány merre megy. kábé ezt.
2011. okt. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vege az, hogy mert neki (a fiatalabb lanynak) legalabb volt otlete, hogy merre megy (=mi merre talalhato az iskolaban)
2011. okt. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikor elkezdtem az iskolat, mindig egy masik lanyt kovettem, akinek az idosebb lanytestvere is idejart, igy altalaban tudta merre menjen, (mi merre van).

Eleg szerencssetlenul osszeallitott angol mondat.

2011. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
grat, tükörfordító biorobotok :D
2011. okt. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!