Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene lefordítani?

Valaki segítene lefordítani?

Figyelt kérdés
van egy német tanulmányi verseny de sajnos nem értem a feladat szövegét,a google fordító sem fordította le túl értelmesen....még a némettanárom sem tudja mert számára ez a szöveg túl egyszerűxD
2011. okt. 18. 16:13
 1/10 A kérdező kommentje:

itt lenne:Finde je ein Wort innerhalb des gegebenen Wortes. Die Reihenfolge der Buchstaben bleibt. Wenn du die Wörter zusammenliest, bekommst du einen Spruch. Welcher Ratschlag steht dem Spruch am nähesten?

van egy kép mellette összevissza játművekről de azt nem tudom belinkelni..csak a feladat szövege kéne

2011. okt. 18. 16:15
 2/10 A kérdező kommentje:

Baden Autoren unverpackt Indien anpreisen Sammelwut, hin jedes Krimi betteln Feder beweisen beruht.

és ezek a válaszok vannak:AMit Auto fährt man schneller als zu Fuß. BSchicke deine Kinder mit wenig Gepäck auf Reisen.

C:Die Tür fürs Leben ist viel Reisen

D:Reisen ist gut, aber es ist besser Heim zu bleiben.

2011. okt. 18. 16:16
 3/10 A kérdező kommentje:

lécci írjatok bár tudom h nem rövid idő lefordítani....

előre is köszi

2011. okt. 18. 16:27
 4/10 A kérdező kommentje:

és esetleg ezt a viccet?„Stell dir vor, unlängst sitze ich im Auto, galoppiert plötzlich vor mir ein Pferd und schnauft hinter mir eine Lok!” „Oh, was hast du denn gemacht?“„Ich bin aus dem Karussell ausgestiegen!” Karussell ist...

kösziii

2011. okt. 18. 16:57
 5/10 anonim ***** válasza:
"még a némettanárom sem tudja mert számára ez a szöveg túl egyszerű" HAHAHAHA :D
2011. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
légyszi írjatok!nyomokban megértem de PONTOSAN kéne mert a feladat nagyon kis részletes dolgokat kérdez...és első és egyben az utlosó válaszoló igen HAHAHA:D xD
2011. okt. 19. 20:20
 7/10 anonim válasza:
Keress a megadott szavakban értelmes szavakat. (a betűk sorrendje marad) a szavakat összeolvasva egy mondást kapsz. Melyik tanács hasonlít leginkább a mondáshoz. Ezt ía némettanár5t cseréld le, ha tényleg ezt mondta. Te nemértemnéd azt a mondatot, hogy pl. Szeretem az almát, mert az túl egyszerű? sztm nem, de egy verseny feladatához egyébjként nem etikus tanár segítségét kérni.
2011. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

„Stell dir vor, unlängst sitze ich im Auto, galoppiert plötzlich vor mir ein Pferd und schnauft hinter mir eine Lok!” „Oh, was hast du denn gemacht?“„Ich bin aus dem Karussell ausgestiegen!”

Képzeld el, a minap ülök az autóban, hirtelen egy ló üget előttem, és mögöttem egy vonat pöfög.

És mit csináltál?

Leszálltam a körhintáról.


A másik feladatot viszont nem értem, felsoroltál egy csomó szót, és ABC válaszokat, de nem igazán értem, hogy mi a feladatod.

2011. okt. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne ám, ha a verseny első fordulójáról nem itt kérdezgetnél!!!
2011. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
iszonyúan hálás vagyok!köszönöm!és ezt az egy feladatot nem értettem csak...mégegyszer köszönöm
2011. okt. 28. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!