Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék spanyolul tanulni....

Szeretnék spanyolul tanulni. Hol tudnék olyan levelezőtársat találni, akivel együtt tanulhatnék?

Figyelt kérdés
Nem szeretném tanár segítségét kérni mert gyorsan tanulok és van érzékem hozzá, csak jó lenne valakivel folyamatosan levelezni, e-mailezni.Köszi a válaszokat
2009. máj. 3. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézz sok spanyol nyelvű,magyar feliratos filmet.

Levezezőtárs,nos én angolt gyakorlok egy japán sráccal és tanítgat a japánra(mert azt akarom tanulni),én a

japancupid.com-ra regiztem,ki is van írva,h levelezőtársnak.Egy kis angol kell hozzá.Ott találsz sok spanyolt is,csak keress rájuk:))

2009. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na azért tudod a túlzott önbizalom a legelső buktató, meg hát a kontrollálatlan tanulás elég veszélyes.

Tanulhatsz te autodidakta módon, azaz tanár nélkül, saját magad, én is úgy tettem, na de időnkénti kontrollnak kellene egy szakos tanár, legyen az csak kéthetente egyx 2 órás átbeszélés, de hidd el, rengeteg olyan kérdés felmerül (spanyollal meg különösen), amit nem árt átbeszélni.

2009. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyébként nem értem akérdésedet, hát annyi olyan oldal van, ahol spanyol ajkúak msn-címét találhatod pl, hogy konkrétan amit kérdezel, az nem is kérdés. ...
2009. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!