Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németből érettségizők hogy...

Németből érettségizők hogy ment a vizsga?

Figyelt kérdés
személyes véleményekre lennék kíváncsi.szerintem a szövegértés meglepően könnyű volt, magnónál viszont több helyen is elvéreztem.
2011. okt. 24. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hurrá, második ember, akit megtaláltam. Én is ma érettségiztem. Szerintem az összes nevetségesen könnyű volt.. Kivéve a Hörverstehen. Ráadásul beletettek egy olyan is, amiben recsegett (szándékosan) a beszéd. :S
2011. okt. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

na végre:)

mennyire tudsz visszaemlékezni a feladatokra?ha ráérsz megbeszélhetnénk pl a nyelvhelyességet

2011. okt. 24. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:
oké. privát? :)
2011. okt. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
írtam levelet(:
2011. okt. 24. 17:46
 5/5 anonim válasza:

Én is ma voltam!

A szövegértés nem volt vészes, de biztosan ejtettem benne 1-2 hibát, a nyelvhelyességtől félek, mert szerintem ott is hibáztam...:S

Na, igen a magnó..., az első érthető volt, de gyors a második borzalmas és a harmadik szintén érdekes volt, amikor a harmadik vége fele egy kisfiú beszélt hát az számomra érthetetlen volt! :D :S

A levélnél nem kellett vészes témáról írni, én a második témát választottam a nagy levélnél, a lakáskeresőset! :)

Összességében véve remélem, hogy nem értem el rossz százalékot és egyiket sem rontottam el úgy, hogy ne legyen meg témánként a 10% Arra számítok, hogy a szóbelivel majd tudok kompenzálni!

Nektek melyik ment kevésbé?

:)

2011. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!