Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Francia nyelv tanulásához...

Francia nyelv tanulásához melyik iskolát, tanfolyamot ajánlanátok leginkább? És persze azért az ár sem mindegy.

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha Budapest, akkor Francia Intezet! Anyanyelvi tanarok tanitanak, ez nagyon fontos.
2009. máj. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, Budapest, azt elfelejtettem írni. Köszönöm.
2009. máj. 6. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én és pesti vagyok,sajnos nem igazán van lehetőség a Francia Intézeten kívül,pedig nagyon nem ajánlom!Tanárnak készülök amúgy és szerintem az anyanyelvi tanításnak csak felsőbb fokon van értelme (akkor is már inkább szókincs,beszélgetés) de semmiképp sem jó szerintem középszinten,mert egy francia egyszerűen nem tudja úgy elmagyarázni a nyelvtani szabályokat,ahogy egy "magyar agynak" kell,nem érti meg az esetleges nemértéseket annyira.Jártam oda,nekem olyan tanáraim voltak,akik egyáltalán nem motiváltak,szórakozásnak persze megteszi,de nyilván senki sem szereti feleslegesen kidobni a pénzét és az idejét az ablakon.(Ahhoz meg ráadásul elég drága).

Próbálkozhatsz magántanárra,de csak ajánlás alapján,mert sok a hozzá nem értő!Én most tettem le a középfokút,előtte BME előkészítőre jártam,és nagyon jó volt,igaz annak a rendszerezés a lényege,de én személy szerint nyelvtanilag is sokat fejlődtem.Van alapszinttől kezdve is,a tanárok nagyon jók,csak ajánlani tudom őket.Ja és mégegy,ott a tanárok adnak magánórákat is,érdemes eziránt érdeklődni,mert ők egyetemen tanítanak,igazán felkészültek.

2009. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!