Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyit kell ahoz teljesítenem...

Mennyit kell ahoz teljesítenem, hogy német emelt szóbelin meglegyen a minimális 3 pont?

Figyelt kérdés
Az a helyzet , hogy ma megtudtam az írásbeli eredményét és 72% lett , ami azt jelenti , hogy egy minimum pontos szóbelivel is maximum 60%-ra ronthatom le az egész , és ugye ez már nyelvvizsgát ér. Ennek tükrében úgy tervezem , hogy nem is fogok különösebben semmit tanulni , majd improvizálok , nektek mi a véleményetek erről? A tanárok mennyire szigorúak ilyenkor , mire figyeljek oda? A középszintű érettségim már meg van az 83% lett , úgy hogy a szóbelim max. pontos lett , de tanultam is rá rendesen. Gondolom azért 3 pontot nem olyan vészes összeszedni emelten se..
2011. nov. 7. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem tanulsz, és próbálod meg a legjobbat kihozni magadból?
2011. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert szombaton lesz a szóbeli , tehát ha akarnék se nagyon tudnék , és úgy gondolom az az igazi tudás , ha tanulás nélkül is megy , ezen kívül ahogy írtam már meg van a 83%-os középszintűm ,tehát itt nekem nem lényeg , hogy 60% vagy 76% lesz , a nyelvvizsga miatt csinálom.
2011. nov. 7. 20:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Valaki aki már túl van rajta tudna írni tapasztalatot?
2011. nov. 8. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly tavasszal emelteztem németből, nem volt egy nagy eresztés a szóbeli, én is hasonlóan gondolkodtam mint te, nyelvvizsgám már a minimum 3 ponttal is meglett volna, nem tanultam rá semmit, mégis egész jól sikerült, nem max pontos lett, de nem veszítettem sokat (pontosan már nem emlékszem, mennyit kaptam). Meg az osztály többi tagjára is ez volt jellemző, nem születtek rossz pontszámok. Szerintem a 3 pontot csak az nem tudja elérni, aki nem is akarja, ergo meg se szólal :) Nyugi, biztosan meglesz. :)
2011. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönön szépen , örülök hoghy nem vagyok akkor egyedül ! :D
2011. nov. 10. 15:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Nah , nem tanultam rá és 19/30 pont lett a szóbeli , (megjegyzem , hogy erre tényleg nem is nagyon lehetett volna) nem éreztem valami hű de jónak , de mégis jó lett , a minimum ponthoz tényleg nem kellhet valami sok..
2011. nov. 19. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!