Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek 2 és fél hónap...

Szerintetek 2 és fél hónap alatt fel lehet készülni egy alapfokú és középfokú vizsga közti szintre (B2) olasz nyelvből úgy, hogy már van alapfokú nyelvtudásom?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 10:12
 1/6 anonim válasza:
100%

Ha intenzíven tanulod, mondju napi szinten 3-4 órát szánsz rá, és pld csak olasz könyveket (könnyített) olvasol, szerintem simán.

Én alapfokú spanyolból fejlődtem középfokra fél év alatt úgy, hogy a Rigóban rögtön sikerült az írásbeli, labor és szóbeli is. Persze ehhez napi több órás gyakorlás szükséges.

2011. nov. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondoltam! Köszi! :)
2011. nov. 12. 10:22
 3/6 anonim ***** válasza:
A B2 az már a középfok... :)
2011. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ja igen, tényleg:) rosszul írtam.
2011. nov. 12. 13:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismét a második vagyok.


Én azt nem értem, hogy itt olyan válasz érkezett, hogy fel lehet készülni alapfokról középfokra olaszból 2.5 hónap alatt...de egy általam kiírt kérdésnél meg hülyének néztek, és lehetetlennek tartják, hogy kezdőtől középfokra eljusson valaki franciából 6 hónap alatt. Hm... érdekes.


Tényleg bocsi az OFFért. Csak így vagy az is irreális, hogy 2,5 hónap alatt eljuss alapról középfokra, vagy akkor az is reális, hogy kezdőtől középfokra jusson el valaki 6 hónap alatt. Ez az ellentmondás azért érdekes. Így végül indirekt módon mégsem offoltam ezt a témát. :)

2011. nov. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát persze, te is eljuthatsz, lehetetlen nem létezik :) Gyerünk, a végtelenbe, ééés tovább! :) Köszi a választ!
2011. nov. 12. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!